Саботаж следственных судей Приморского суда г. Одессы.

  Автор:
  2278

habar_Femida

На сегодняшний день, Приморским районным судом г. Одессы, уже пропущены сроки рассмотрения моей жалобы, в соответствии с ч.2 ст. 306 УПК Украины. Моё обращение к председателю суда Кичмаренко Сергею Николаевичу, пока не возымело никакого действия. Судьи продолжают саботировать моё заявление о закрытии следователем Поповым С.Н. уголовного производства по уголовному делу в отношении Бажина В.Ю.

Таким образом, следственных судей, что бы рассмотреть мою жалобу по этому делу, просто не осталось. Что подтверждает убеждение прокуратуры Одесской области о том, что судьи берут взятки.

В связи с этим, я вынужден был написать письмо председателю Приморского районного суда, судье Кичмаренко С.Н.

Моё письмо Кичмаренко С.Н.

Здравствуйте, Inbox.

Уважаемый Сергей Николаевич.

 Я возмущён действиями судей Приморского районного суда г.

Одессы.

02.04.13 года, я подал жалобу на закрытие следователем Поповым

С.Н. уголовного делопроизводства. Сегодня мне становится

известно, что судья Коваленко В.Н. также написал самоотвод.

И так:

1. Судья Капля А.И. — 2 самоотвода.

2. Судья Дерус А.В. — 2 самоотвода.

3. Судья Кушниренко Ю.С. — 2 самоотвода.

4. Судья Осиик Д.В. — 1 самоотвод и 2 возврата жалобы, один из

которых был отменён Апелляционным судом.

5. Судья Коваленко В.Н. — 1 самоотвод.

 

На сегодня, уже пропущены сроки рассмотрения моей жалобы

согласно ч.2 ст.306 УПК Украины. До каких пор, вверенный вам

суд, будет нарушать мои Конституционные права, согласно ст.

55???

 

Балагура Александр Фёдорович.

 

Вот мой один из разговоров с криминальной канцелярией:

[audio:http://gajzam.net/wp-content/uploads/2013/04/zvonok1.mp3] [audio:http://gajzam.net/wp-content/uploads/2013/04/zvonok2.mp3]

Как видите, вернее слышите, саботаж продолжается, и продолжается уже с нарушением сроков рассмотрения мой жалобы на закрытие уголовного производства следователем, согласно ч.2 ст. 306 УПК Украины.

Более того, судья Капля и судья Кушнеренко, уже успевают «отвестись» (а это уже по третьему разу) по постановлению Апелляционного суда, который отменил возврат моей жалобы на постановление следователя Малого, судьи Осиик, как не законное.

 

Сегодня я наконец добился ответа по самоотводу судьи Коваленко:

[audio:http://gajzam.net/wp-content/uploads/2013/04/zvonok3.mp3] [audio:http://gajzam.net/wp-content/uploads/2013/04/zvonok4.mp3]

Что будет завтра, посмотрим завтра.

 

Интересная статья? Поделитесь ею пожалуйста с другими:
Оставьте свой комментарий:
Один комментарий
 1. Порушення права на захист у кримінальному судочинстві:

  Згідно із статтею 45 нового Кримінально — процесуального кодексу України, яка встановлює, що у кримінальних справах в якості захисника затриманого, підозрюваного, обвинуваченого або підсудного можуть брати участь виключно адвокати, які мають свідоцтво і включені до Єдиного реєстру адвокатів.

  На наш погляд, дана норма нового КПК України суперечить конституційним правам громадян, а саме: право кожного захищати себе особисто або через вільно вибраного ним на власний розсуд захисника — професійного юриста. Вважаємо, що введенням цієї норми узаконюється адвокатська монополія на діяльність у кримінальному судочинстві. Це прямо суперечить ст. ст. 8, 36, 59, 64 Конституції України та рішенню Конституційного Суду. Таке нововведення в КПК України звужує право на вибір захисника, обмежує конкуренцію, спрощує можливість контролю учасників кримінального судочинства.

  Крім існуючої адвокатської монополії і можливості натиснути, є ще один нюанс, який полягає в тому ж менталітеті. У складі адвокатських колегій перебувають колишні співробітники міліції і прокуратури, вони й складають кістяк колегії. Я ні в якому разі не применшую їх професіоналізм і досвід, але я не погоджуся з тим, що людина, яка 20 або 30 років працювала, умовно кажучи, на стороні обвинувачення, може змінити свій менталітет і почати захищати. Все що вони можуть — це переконати своїх підзахисних визнати частково свою провину, навіть якщо люди не причетні до правопорушення. Найпоширеніша дія адвоката — передати гроші судді або слідчому для вирішення питання. Ніякого змагання за законні інтереси людини вони вести не можуть.

  Я не погоджуся з тим, що адвокат, особливо якщо це призначений державою безкоштовний адвокат, буде витрачати свої гроші на пошук доказів тортур з боку правоохоронних органів і доказів невинності затриманого, підозрюваного, обвинуваченого або підсудного. А громадські правозахисні організації просто не допускаються до захисту членів своїх організацій. Якщо я не учасник процесу, мені ніяких документів ніхто не дасть. Нарешті, як оцінити професіоналізм того чи іншого правозахисника?

  Є ще одне обмеження з підводними каменями. На занадто норовливого адвоката можна просто натиснути, адже адвокатськими колегіями керують зазвичай люди, лояльні до влади. Вони ж і можуть прийняти рішення про виключення з Єдиного реєстру адвокатів України свого занадто незалежного колегу. І багато людей будуть вважати, що краще визнати себе винним, отримати в якості покарання штраф або судимість, ніж боротися і витрачати величезні гроші на послуги адвоката.

  У судах відсутні відвідування юристами адвокатських кімнат, де поряд з адвокатами та іншими професійними юристами, вони також можуть розраховувати на мінімальний комфорт для реалізації своїх професійних прав і обов’язків. Як правило, вони працюють в коридорі, з документами на колінах, при цьому час від часу з коридору суду, при доставці до суду засуджених, адвокатів виводить конвой.

  Хатаке Эфтехари Ахмад
  Президент «Центра международной правовой защиты»,
  Эксперт по правам человека общественного совета
  при Одесской областной государственной администрации,

на Блоге
в Вконтакте
в Фейсбук